Noční můra zvaná kadeřník

.

 
Ženy a jejich vlasy
Vlasy u žen historicky považovány za jeden ze znaků jejich krásy, stejně jako jejich zdraví a od něj odvozované plodnosti. Z psychologického hlediska pak lze na tu část hlavy, kterou pokrývají vlasy, nahlížet jak ona vysoce intimní, dokonce erotickou, zónu.
Vlasy jsou tak oprávněně častovány přídomkem „koruna krásy“, jelikož ve vzhledu lze na základě jejich úpravy dosáhnou skutečně neuvěřitelných změn. Tyto změny by v ideálním případě měly vést k lepšímu, bohužel nastávají i zcela opačné případy. Tyto jsou pak ženami (a někdy i jejich okolím) těžko snášeny.
kadeřnice při stříhání
Štěstí v podobě „toho pravého“
Nikoli pravého partnera, ale pravého kadeřníka. Protože existuje-li něco ještě složitějšího, než je hledání vhodného partnera pro život, je to právě snaha o nalezení kadeřníka, který bude mít pochopení pro hustotu Vašich vlasů a směr jejich růstu, ale zároveň bude i dost šikovný na to, aby Vám dopomohl dosáhnou kýženého vzhledu bez toho, aby zbytečně reptal, nebo se Vám snažil vnutit vlastní nevhodnou představu o tom, jak byste měla v konečném důsledku vypadat.
Každá ženy, které se skutečně podařilo podobnou osobu – muže či ženu – nalézt Vám ráda potvrdí, jak moc dokázal podobný profesionál usnadnit její život a že pouhá myšlenka na to, že by byly nucené hledat jeho náhradu jim nahání husí kůži.
Když musíte hledat jinde
Bohužel se může velice snadno stát, že Váš oblíbený kadeřník Vám nebude moci pomoci vždy, když si vzpomenete. Může se například odstěhovat do jiného města, zranit se, být na dovolené nebo závažněji onemocnět. Známé jsou i případy, kdy kadeřník svým zákaznicím nemohl již nadále poskytovat služby, jelikož neočekávaně zesnul.
Přistoupíme-li na méně morbidní důvody momentální nedostupnosti obvyklých služeb, závěr je přesto stejně – je nutné porozhlédnout se po jiné osobě, které by Vašeho původního kadeřníka mohla co nejlépe nahradit.
dělání melírů
Jasně, stručně a … opakovaně
V případě, že se v podobné situaci skutečně octnete, máme pro Vás dobrou radu. Komunikujte. Komunikujte jasně, stručně, a navíc se nebojte své požadavky opakovat. Protože utvoření nového vztahu vyžaduje práci. Nikdo Vám do hlavy nemůže vidět, a proto je nutné vše důležité, co se Vám v ní honí, prezentovat navenek. Pouze tak si můžete být jistí, že nový kadeřník skutečně pochopil, co od něho očekáváte a požadujete.
 

Noční můra zvaná kadeřník
3 (60%)1
.