Jaké jsou děti ve znamení kozoroha?

Problémy v dětském kolektivu

Ve zkratce jsme charakterizovali děti, narozené v druhé polovině prosince, resp. v první polovině ledna. Pod kozoroha spadají děti narozené od 22.12 a 20.1. Často jsou z nich tzv. "outsideři", protože ne vždy se jim podaří zapadnout do kolektivu. Pokud se to stane a zapadnou, hrají tam svou vlastní podivnou roli vyšší autority, dá se říci, že hrají náhradního rodiče nebo učitele. Tyto děti většinou nemají smysl pro humor, stačí jim málo hraček a málo se usmívají.
prohlížení mapy se synem 

Mazlení jim nic neříká

Také nemají rády hlazení, nerady se mazlí a odmalička potřebují své soukromí. Toto dítě není mazánek, který spí téměř do puberty v posteli s rodiči a nechá se líbat na obě líčka. Pusinkování a hlazení je přece odporné! Častěji, než ostatní děti používá výrok: Nejsem už malý! Toto dítě tak touží dospět a vyrovnat se dospělákům, a s dospělými i raději tráví své volné chvíle. Někdy se může stát, že se děti uzavřou radši do sebe.
 

Cílevědomé a ambiciózní

Důvodů, proč tráví svůj čas s dospělými je více. Libuje si v tématech, které dospělí řeší a rádo poslouchá zkušenější. Je to dítě, které nadevše miluje své prarodiče. Znamení kozoroha je známé tím, že toho chce v životě hodně dosáhnout, je cílevědomé a miluje peníze, což se ve velkém projeví již v dětství. Nejlépe si vyhraje s pokladničkou a často počítá své úspory. Děti nemají problém s učením ani disciplínou a většinou bývají i poslušné.
 znamení kozoroha

Lakomci

Malí kozorozi bývají lakomí. Odmalička si v sobě nesou téma "vlastnit" a proto nechápou, proč by se měli dělit s vrstevníky či sourozenci o své hračky. Astrologové také upozorňují na to, že bývají často mrzuté a často se nad ostatními povyšují, protože mají pocit, že jsou dokonalí. Ještě je potřeba zmínit, že kozoroh rád sportuje, ale upřednostňuje individuální sporty, protože se nerad ztrácí v kolektivu.

Jaké jsou děti ve znamení kozoroha?
4 (80%)3